مواد BMCمواد BMC چیست؟

مواد BMC در دسته بندی مواد کامپوزیت برای قالب گیری فشاری در دمای بالا می باشد. اجزای اصلی تشکیل دهنده این مواد شامل : رزین ترموست که عموما پلی استر غیر اشباع می باشد، الیاف شیشه، پرکننده ها، مواد پخت و افزودنی ها می باشد.

خرید مواد BMC

این مواد در دسته بندی مواد مهندسی در صنعت پلیمر بوده که که لازم است با توجه به نیازهای فنی و کاربردهای تخصصی و روش های قالب گیری، فرموله و عرضه گردد. لذا لازم است خرید این مواد با مشاوره و کمک متخصصین مجرب این حوزه صورت پذیرد.

تولید کننده مواد BMC

پلی دن مفتخر است با تکیه بر تجهیزات تولیدی اروپایی و ژاپنی و با کمک نیروی های متخصص و زبده در این حوزه و با بکارگیری آزمایشگاه مجهز خود، امکان فرمولاسیون و تولید انواع گرید های BMC برای کاربردهای مختلف در صنعت را در کشور ایران فراهم نموده است.

فروش آنلاین مواد BMC

با توجه به آنلاین شدن کسب و کارها و در جهت خدمات رسانی سریع و اقتصادی ، این شرکت امکان ثبت سفارش و خدمات مشاوره در این حوزه را به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان، برای مشتریان خود فراهم نموده است.

عوامل موثر در قیمت BMC

کیفیت مواد اولیه به کار رفته مانند الیاف شیشه و ادیتیو های صنعتی و همچنین روش های تولید این محصول در قیمت این محصول موثر می باشند.

ارسال نمونه مواد MBC

در صورتی که نیاز به دریافت نمونه موارد BMC دارید می توانید هم اکنون با تلفن های شرکت پلی دن تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید

X